Ponúkané vodoinštalatérske a inštalatérske práce:


  • Oprava a výmena vodovodných batérií
  • Oprava a výmena WC
  • Pripojenie kuchynskej linky (voda, odpad)
  • Výmena a montáž umývadiel, sifónov, odpadového potrubia
  • Teraz nové: montáž kvalitného vodného filtra značky eSpring
  • Teraz nové: krtkovanie odpadu


Vodovodné batérie

Ponúkame montáž vodovodných batérií. Samozrejmosťou je výmena všetkých druhov vodovodných batérii. Opravuje a vymieňame batérie drezové, vaňové, ale aj sprchové sety. Batérie taktiež opravujeme / servisujeme.

Oprava / výmena WC

Určite to poznáte aj vy. WC tečie, alebo nesplachuje, nenateká... Radi vám pomôžeme s opravou splachovacieho zariadenia. No a keď dôjde čas, vaše staré WC vymeníme za nové, ponúkame osadenie WC. Robíme opravy a výmeny splachovacích nádržok, výmeny záchodov - solo a COMBI. Taktiež výmenu, opravu splachovača, opravu a výmenu plavákového ventilu WC.

Pripojenie kuchynskej linky

Pripojíme vaše kuchynské spotrebiče k vode a odpadu. Osadíme vodovodné batérie, napojíme odpad z drezu. Pripojíme vašu umývačku riadu a privedieme ju k životu. Taktiež pripojíme práčku na odpad a k zdroju vody.

Umývadlá, sifóny, odpadové potrubia

Ponúkame montáž a výmenu umývadla či umývadiel. Samozrejmosťou je napojenie sifónu, výmena sifónu umývadla aj vane. Robíme aj inštalatérske práce ako opravy spojov odpadového potrubia, výmena častí odpadového potrebia, výmena celkov odpadového potrubia.

Vodný filter eSpring

Ako autorizovaný dealer vodného filtra eSpringT tento dodávam a montujem. Je to naozaj výborná vec, pre toho, kto má záujem o naozaj čistú pitnú vodu. Viac informácií na tejto stránke o vodnom filtre eSpring.

Krtkovanie

V prípade problémov s odtekaním kuchynského drezu, vane sprchy, alebo zníženého odtoku kanalizácie vo vašom dome, alebo byte pomôže takmer vždy v Bratislave krtkovanie. Pre viac informácií o tom, čo to obnáša, koľko to stojí a ako krtkovanie funguje čítajte ďalej tu.

 

Ostatné inštalatérske práce

Potrebujete spraviť niečo, o čom sa tu nepíše? To neznamená, že to nevieme! Kontaktujte nás.

 

Výmena radiátorov