Vodné filtre eSpring

Certifikovaný filter na vodu eSpring

Montujem vodný filter eSpring.

Filter na vodu eSpring - dodávka a montáž, vodoinštalačné práce, pripojenie filtra pod kuchynský drez

Prečo filtrovať vodu pomocou filtra na vodu eSpring

Nechutí vám chlórovaná voda z vodovodného kohútika.

Bývate v staršom bytovom dome, kde vodovodné potrubie nebolo dlhé roky menené. Chcete mať istotu, že pijete naozaj zdravú vodu.

Nebaví vás kupovať a nosiť domov balenú vodu v plastových fľašiach. Naviac myslíte ekologicky a nechcete hromadiť zbytočný plastový odpad.

Čo to je

Systém eSpring je filter slúžiaci na doúpravu pitnej vody. Zabezpečí zdravú, čistú vodu, pri úplnom komforte, v pohodlí Vášho domova.

Ako to funguje

Filter eSpring obsahuje patentované technológie pre dokonalé prefiltrovanie vody.

  1. Predradený filter - pre odfiltrovanie hrubých nečistôt.
  2. Lisovaný blok aktívneho uhlíka s plochou 446000 metrov štvorcových: odstraňuje chuť a zápach chlóru, odstraňuje viac ako 140 kontaminantov so zdraviu škodlivými účinkami, vrátane olova, ortute, filtruje mikro nečistoty do veľkosti 0,2 mikrónu.
  3. Ultrafialové svetlo - lampa je umiestnená uprostred uhlíkového bloku. Produkuje ultrafialové žiarenie, ktoré hubí takmer 100 percent známych baktérií a vírusov, ktoré sa v pitnej vode môžu vyskytovať.
  4. Elektronický monitorovací systém Spring - automaticky sleduje živnotnosť celej cartridge vložky, teda použitú kapacitu aktívneho uhlíkového bloku a ultrafialovej lampy. Systém vás na základe tohto upozorní vizuálne a zvukovo o potrebnej výmene cartridge.

Životnosť filtra

Filter eSpring obsahuje výmenný cartidge, ktorý bol navrhnutý tak, aby ho 6-členná rodina mohla používať jeden rok. Celková životnosť filtra je jeden rok, alebo 5000 ošetrených litrov vody.  Pritom zariadenie eSpring je kontštruované na obdobie 30 rokov.

Gorazd Václav - Inštalatér Bratislava - filter na vodu eSpring

Vnútorný monitorovací systém eSpring Vás informuje o tom, keď je potrebné cartridge vymeniť.

Výmenu zvládne každý člen rodiny a nemusíte sa jej preto obávať, trvá asi tri minúty.

Zloženie filtra

Cartridge systému eSpring obsahuje predradený filter, lisovaný blok aktívneho uhlíka a UV lampu v spojení s elektronickým monitorovacím systémom.

Rozhodli ste sa pre filter na vodu eSpring?

Potrebujete viac informácií? Montujem vodný filter eSpring. Pýtajte sa ma telefonicky, alebo mi napíšte cez kontaktný formulár.

Volajte: 0905 307 501

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Back to Top