Zapojenie umývačky a práčky

Prerábka kuchyne, kúpeľne? Pomôžem Vám s finalizáciou!

Pri prerábke by ste mali rátať s tým, že umývačky riadu, pračky, sušičky  potrebujú samostatnú elektrickú prípojku s vlastným ističom, aby nepreťažovali okruh, nevyhadzovali poistky pri zapnutí ďalšieho prístroja v tom okruhu.

Ako inštalatér väčšinou dostávam požiadavky na napojenie umývačky alebo práčky na prívod vody a napojenie umývačky a práčky k odtoku vody umývačky alebo práčky a osádzanie drezového sifónu s prípojkou na odtokovú hadicu umývačky alebo práčky. Väčšina obchodov s bielou technikou pri kúpe nového spotrebiča neposkytuje tieto služby, len odvoz starého spotrebiča.

Ako inštalatér sa nevenujem nábytkárskym prácam ako vsadenie drezu do otvoru v doske na kuchynskej linke alebo vsádzanie vstavaných spotrebičov do linky. Využijete ma len v prípade, že potrebujete napojenie prístrojov na prítok a odtok vody.

Volajte: 0905 307 501

Pomôžem vám:

  • zapojenie umývačky riadu alebo zapojenie pračky na vodu aj odpad
  • ak ste si zakúpili novú pračku - býva jej bubon pri preprave istený prepravnými skrutkami - treba ich demontovať, ďalej je treba dobre nastaviť polohu práčky, aby pri praní nevibrovala - aj s týmto vám viem pomôcť
  • osádzanie drezového sifónu s prípojkou na odtokovú hadicu umývačky alebo práčky
  • výmena a montáž pračkových ventilov
  • pred montážou novej kuchynskej linky potrebujete upraviť dĺžku potrubia na prívod vody a potrubia na odtok vody - ak je to váš prípad, viem vám pomôcť - predĺžim alebo skrátim potrubia podľa vašich požiadaviek - ťahanie za kuchynskou linkou, bez zasekávania do stien
  • pripojenie kuchynskej linky na vodu a odpad - po montáži linky nábytkármi
  • montáž vodovodnej batérie,  montáž pákových batérií
  • montáž sifónu
  • napojenie sifónu na odpadové potrubie
  • neposkytujem práce ako vsadenie kuchynského drezu do otvoru v doske na kuchynskej linke alebo vsádzanie vstavaných spotrebičov do novej kuchynskej linky (pomôžem iba s ich napojením na prítok a odtok vody)

Inštalatér Bratislava - zapojenie umývašky riadu, odtok umývačka riadu, prívod vody umývačka riadu - montáž a zapojenie Inštalatér Bratislava - zapojenie umývašky riadu, odtok umývačka riadu, prívod vody umývačka riadu - montáž a zapojenie

Inštalatér Bratislava - zapojenie pračky, pračkové ventily, odtok pre práčkuInštalatér Bratislava - zapojenie pračky, pračkové ventily, odtok pre práčku

 

 

 

Zapojenie umývačky riadu: AEG, Beko, Bosch, Candy, Elektrolux, Philco, Gorenje, Hotpoint, Indesit, Klarstein, LG, Miele, Mora, Siemens, Whirpool, Zanussi a ďalšie značky.

Zapojenie pračky: AEG, Beko, Bosch, Candy, Elektrolux, Philco, Gorenje, Hotpoint, Indesit, LG, Miele, Samsung, Siemens, Whirpool, Zanussi a ďalšie značky.

Volajte: 0905 307 501

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Back to Top