Napojenie kuchynskej linky na vodu

Plánujete si práve novú kuchyňu: Ako budú rozmiestnené skrinky? Vyberáte spotrebiče, materiály a farby na kuchynskú linku. Kde budú spotrebiče - sporák, chladnička, umývačka, kde umývadlo?  Obmedzujú vás v plánovaní kuchyne v novostavbe alebo pri rekonštrukcii staršieho bytu vodovodné potrubia?

Na každý problém sa dá nájsť riešenie, urobte si kuchyňu presne podľa vašich snov a predstáv!

Napojenie kuchynskej linky na prítok a odtok vody

Upozornenie pred samotným návrhom kuchyne

Neumiestňujte zabudované spotrebiče (sporák, umývačka riadu) tak, že za nimi bude vedený prívod vody a odpadové potrubie (nedostatok miesta). Respektíve už vo vašom návrhu kuchyne a rozloženia spotrebičov by mala byť naplánovaná aj zmena vodovodných potrubí a tomu prispôsobená hĺbka linky, hĺbka skriniek a pracovnej dosky na kuchynskej linke. Konzultujte váš návrh kuchyne vzhľadom na potrubia vopred s vašim zhotoviteľom linky, zvyčajne sa už s podobnými riešeniami stretli, poradia vám.

Vodoinštalatérske práce ktoré ponúkam

Neposkytujem práce ako vsadenie kuchynského drezu do otvoru v doske na kuchynskej linke alebo vsádzanie vstavaných spotrebičov do novej kuchynskej linky (pomôžem iba s ich napojením na prítok a odtok vody).

Dopravím sa za vami a pomôžem odstrániť vodoinštalatérsky alebo kúrenársky problém v každej mestskej časti Bratislavy – Petržalka, Slnečnice, Rusovce, Jarovce, Čunovo, Staré Mesto, Nové Mesto, Karlovka, Dúbravka, Ružinov, Prievoz, Trnávka, Rača, Devínska Nová Ves, Devín, Vajnory, Dolné Hony, Vrakuňa, Podunajské Biskupice.

Volajte: 0905 307 501

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Back to Top