Oprava Geberitu Bratislava

Opravujeme všetky značky – Viega, Alcaplast, Sanit, Jika, Grohe, Liv, Ideal Standard a iné

 

Pomôžem vám, ak hľadáte vodoinštalatéra pre WC s pôsobnosťou v Bratislave:

  • oprava Geberitu
  • oprava zabudovanej nádržky na WC Geberit
  • oprava splachovača na WC Geberit
  • oprava podomietkovej nádržky iných značiek – Viega, Alcaplast, Sanit, Jika, Grohe, Liv, Ideal Standard a iné
  • venujem sa iba oprave zabudovaných WC, nie montáži nových zabudovaných WC
  • bežné WC (nie zabudované) opravujem aj montujem,  ak potrebujete namontovať klasický nový záchod alebo demontovať a vymeniť klasický starý záchod
  • som držiteľom certifikátov na montáže Hansgrohe a na montáže a opravy Geberit, Jika, Laufen, Roca, Viega, Alcaplast, a iné.
  • Dopravím sa za vami a pomôžem odstránniť problém so zabudovanou nádržkou alebo splachovaním zabudovaného záchoda v každej mestskej časti Bratislavy – Petžalka, Rusovce, Jarovce, Čuňovo, Staré Meslo, Nové Mesto, Karlovka, Dúbravka , Ružinov, Prievoz, Trnávka, Rača, Devínska Nová Ves, Devín, Vajnory…

Zabudovaná nádržka

Máte Geberit alebo máte inú značku? Väčšina zákazníkov a inštalatérov si vyberá zabudovanú WC nádržku podľa ceny. Značka Geberit je síce drahšia, dovolím si však prirovnanie: Geberit medzi podomietkovými nádržkami je ako BMW medzi autami. Ak si vyberiete Ladu, tak to do budúcnosti pre vás znamená nedostatočný servis a nedostupnosť náhradných dielov.

Geberit je na trhu viac ako 50 rokov – a približne toľko rokov má ich prvá podomietková nádržka na WC. To je dôvod, prečo väčšina múch je už vychytaná a zabudované nádržky Geberit sú spoľahlivé a málo poruchové. Zároveň je pre inštalatérov možné zaškolenie a získanie certifikátu na montáž a servis podomietkových nádržiek tejto značky.  Geberit zaručuje aj dobrú dostupnosť náhradných dielov.

Certifikáty na opravu

Som držiteľom certifikátov na montáže Hansgrohe a na montáže a opravy Geberit, Jika, Laufen, Roca, Viega, Alcaplast a iné.

Volajte: 0905 307 501